В Італії від коронавірусу одужала українка Павлина Шамбір. Історія Павлини цікава не лише тим, що їй вдалося подолати небезпечну недугу, а ще й тим, що інфікована знаходилася в групі підвищеного ризику – як хвора на діабет. Про це повідомила ТСН.

Павлина Шамбір із маленького селища на Вінниччині. Десять років вона проживає і працює в італійському містечку Медічина, у північному регіоні Емілія-Романья. Там жінка й інфікувалася коронавірусом.

“Я тиждень була вдома з температурою, але на четверту добу я перестала ставати на ноги, були страшні болі. Навіть до волосся не могла доторкнутися, до вечора я не змогла набрати кисню. Мене швидка відвезла в лікарню, у мене було тільки 22% кисню, тому потрібен був апарат штучної вентиляції легень” – розповідає Павлина.

За її словами, вижила вона завдяки італійському професору, який застосував для її лікування унікальну методику, хоча лікарі в приймальному відділенні були переконані в її швидкій смерті. 

“Перша професорка сказала, що я вже все. Я ще була в свідомості і чула це й не розуміла, як може бути все, якщо я чую це. Я знала, що ще не кінець. Далі три дні у мене зникли з пам’яті: 56 годин я була на апараті штучної вентиляції легень”.

Лікували її експериментальним італійським методом, який схожий з лікування ревматизму.

“Метод придуманий італійським професором для лікування ревматоїдного артриту. Інформація в них конференційна, щоб не почали виробляти щось подібне підпільно і не постраждали наші громадяни”, – зазначила українка.

За цим методом, за словами Павлини, лікували лише 5 осіб, але у всіх була позитивна динаміка. Тільки на четверту добу відзначалося швидке поліпшення.

У даний час вона вже перебуває в своїй італійській домівці. Після лікування у медзакладі жінка повинна залишатися ще 14 днів на самоізоляції. Два рази на тиждень її забиратимуть в лікарню і “вчитимуть” правильно дихати, щоб постраждалі легені насичувалися киснем.

Коментарі