Сьогодні вранці в італійській провінції Больцано через зсув з рейок зійшов регіональний поїзд. За попередніми даними, жертв немає. Склад виїхав з міста Фортецца і прямував в Бруніко. Влада з міркувань безпеки перекрили всі дороги в долині Пустерія, де стався інцидент, залізничне сполучення на деяких ділянках в регіоні перервано.

Негода на півночі Італії, зокрема, в області Трентіно-Альто-Адідже, почалася ще минулого тижня сильними снігопадами. В результаті виникли проблеми з електропостачанням і транспортом.

В даний час близько 12 тис. чоловік до цих пір залишаються без електрики. Венецію накрила «висока вода» – критична ситуація склалася через рекордне за останні півстоліття рівня води, яка 13 листопада досягла майже 190 см. Більше 80% будинків підтоплено, включаючи центральну площу Святого Марка, там рівень води перевищив 1 м.

Департамент цивільного захисту Італії оголосив останній – червоний – рівень погодної небезпеки в Тоскані і Емілії-Романьї, синоптики прогнозують там сильні зливи і грози, які можуть спровокувати розлив річок. Напередодні, через розлив і виходу з берегів річки Арно в Тоскані, кілька сотень людей були евакуйовані.

В інших містах, в тому числі в Пізі, влади з міркувань безпеки розпорядилися закрити школи. Максимальний рівень небезпеки в понеділок діє і в деяких районах Фріулі-Венеції-Джулії.