Закон, який прирівнює електросамокати до велосипедів, був опублікований в офіційній газеті. Тепер їх можна використовувати в усіх містах. В Італії їх вже 100 тисяч.

Тепер це офіційно: електричні самокати тепер можуть бути використані у всіх містах Італії. З публікацією в Офіційній газеті закону, який прирівнює їх до велосипедів, закривається в чинному законодавстві і – фактично – дається зелене світло власникам цих широко поширених двоколісних транспортних засобів.

Так, тому що навіть якщо до вчорашнього дня вони фактично були поза законом, в Італії понад 100 тисяч осіб володіють електроскутером.

Тепер все змінюється, і закон 160 від 27 грудня 2019 року робить використання цього транспорту законним. Ховерборд і одноколісні сігвеі залишаються поза законом (для них все ще застосовуються дуже строгі правила указу Тонінеллі), але для електроскутерів, фактично, це абсолютний “зелене світло”: ніяких страховок, їх дозволено використовувати навіть неповнолітнім і без шолома.

Проте, вони можуть вільно пересуватися тільки по велосипедних доріжках і в зонах з установленою межею швидкості 30 км / год (зони з межею 50 км / год і вище і тротуари заборонені) і можуть бути припарковані тільки у відведених місцях для велосипедів і мотоциклів.

Що стосується обмежень потужності, то допускається максимальна потужність 500 Вт і максимальна швидкість 20 км / г.

Коментарі