Нещодавно італійські шахраї запатентували оригінальний спосіб обведення простого люду навкруг пальця – на тлі розростання спалаху коронавірусу на території Апеннін з’явилися нові схеми обману місцевого населення. Знайшлися нечисті на руку люди, які вирішили нажитися на паніці, що панує в ці дні в найбільш постраждалих від вірусу північних регіонах Італії.

Зокрема, в Ломбардії (провінції Падуя та Венеція), невідомі відвідують квартири та будинки літніх італійців і, представляючись співробітниками поліклініки або «Червоного Хреста», пропонують пройти тест на COVID-19.
На даний момент від рук шахраїв постраждало кілька людей, чиї квартири були спустошені дочиста. Влада закликає населення проявляти пильність і не пускати чужих на поріг.

Не існує медичних працівників, які ходять по домівках і проводять тести на коронавірус! Розповсюдьте цю інформацію серед близьких, друзів, і особливо донесіть її до людей похилого віку. Про це йдеться у повідомленні італійського «Червоного Хреста», опублікованому на сайті та у багатьох медіа-виданнях.

Подібна ситуація викликає роздратування та обурення, але не подив – безсоромність і зухвалість завжди виринають на поверхню суспільства саме у буремні часи.

Коментарі