У столиці Ломбардії з 4 січня починається сезон тотальних акцій. Це говорить про те, що скоро у Мілані настане пора дуже вигідних закупів, причому як у реальних магазинах, так і на інтернет-просторі. Аналітики вважають, що акції та знижки 2020 року зацікавлять не менш ніж 15 мільйонів громадян, а загальний прибуток торговців перевищить 5,1 млрд євро.

Також фахівці наголошують на тому, що італійці все ж віддадуть перевагу онлайн-маркетам, бо ціни та якість товарів на веб-ресурсах більш ніж конкурентоздатні.
Користуючись знижками, покупцеві не треба забувати про свої безпосередні права. Наприклад, якщо товар бракований, то на протязі від 14 до 60 днів (у кожному магазині індивідуальні умови) можна його повернути, чітко вказавши на виявлений дефект. Продавець повинен або віддати витрачені гроші, або відремонтувати річ за власний кошт, або зробити ще більш суттєву знижку (за домовленістю).

Крім того, у реальних маркетах покупцеві не мають права відмовити у купівлі товару за допомогою кредитної картки. Щодо наповнення кошика знижок, то у ньому можуть бути як сезонні товари, так і літні та весняні речі – модні, або ті, які не продано за минулий період. Продавець обов’язково повинен вказати нормальну та остаточну ціни, враховуючи розмір знижки.

Новий рік у Італії починається з суттєвої вигоди!

Коментарі