До Великодня у правилах карантину нічого не зміниться і все буде залишатися закритим. Дану інформацію підтвердив міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца. Після цієї дати стане зрозуміло, коли можна продовжувати відкриття заводів і цехів. Поступово, починаючи з виробничої діяльності і переходячи до комерційних установ. Повернення до нормального життя займе багато часу, і, ймовірно, воно ще не відбудеться до 4 травня.  

За словами Сперанци, наразі певні прогнози робити неможливо. “Про це ми поговоримо після Великодня, спершу почувши експертів і побачивши, в якому напрямку буде рухатися крива інфекцій”.

Гіпотеза, про яку повідомляє Repubblica, полягає в тому, що закриття може тривати до 4 травня. Саме свята – Великдень, що цьогоріч припадає на 12 квітня та 1 травня породжують страх серед експертів: багато хто міг би вирішити після цього часу тривалих закриттів і обмежень зібратися разом. А цього наразі необхідно абсолютно уникати.

Перезапуск діяльності розпочнеться з заводів, які зможуть гарантувати умови безпеки. Далі відновлять роботу деякі магазини – ті, де вдається уникати тісних контактів між покупцями. І лише пізніше можна буде знову ходити в бари та ресторани, однак дотримуючись правил дистанції. Останніми відкриються театри та кінотеатри. Що буде зі школами наразі невідомо.

Поступовість також може стосуватися різних вікових груп: люди похилого віку та найбільш імунно уразливі залишатимуться вдома довше. Першими виходитимуть ті, хто не має ризику зараження, серед них – діти.

Коментарі