Associazione di Promozione Sociale “Ucraina Più”- асоціація, що об’єднує українців у Венето та в Мілані ініціювала проведення конкурсу таланту та краси “MDUa”. 

Молодих українок запрошують позмагатися в красі, грації, інтелекті, вмінні спілкуватися з глядацькою аудиторією та формуванні в глядачів позитивного іміджу України. 

Учасниці демонструватимуть поєднання краси з розумом та інтелігентності з талантом. 

Конкурс таланту та краси “MDUa” для кожної з учасниць надає шанс показати власні здібності, знання, творчі вміння, а також вміння презентувати себе. Оскільки конкурс проводиться для українських дівчат, вони отримають можливість вдосконалити свої знання з української історії та народних традицій. 

 “MDUa” Конкурс таланту і краси – захід високого художнього рівня, що вимагає від учасників серйозної підготовки, оскільки проводитеметься у Мілані – столиці моди та мультиетнічної культури. 

Прийом заявок та анкет учасниць розпочався у грудні 2019 року і завершиться у лютому 2020 року. Лише двадцять учасниць буде відібрано для кастингу, що відбудеться 23 лютого наступного року у Палаццо Бароцці в Мілані. Конкурс пройде у травні – червні 2020 року. 

Організатори дійства краси та таланту зазначають, що конкурс “MDUa” відкриває можливості для подальшої участі конкурсанток в італійських конкурсах та відомих благодійних проектах Італії та України. 

Проект підтримують Генеральне консульство України в Мілані, Всесвітній день вишиванки, Міжнародна благодійна організація “Благодійний Фонд Долини”, B&20 Events, VILTV. 

Фото з архіву Лесі Олендій. На фото – засновниці Клубу моди “Моя ЛІНіЯ” у костюмах українського дизайнера Мар’яни Громиш.