Сьогодні, 3 березня, в Україні зареєстровано перший випадок зараження COVID-2019. Відомо, що житель Чернівців нещодавно приїхав з Італії. Головний санітарний лікар України офіційно підтвердив випадок захворювання. На брифінгу Віктор Ляшко заявив, що аналізи зараженого направлені на повторну перевірку та більш детальне вивчення у вірусологічну лабораторію ВООЗ.

Українська санітарна служба почала перевіряти всіх осіб, що контактували з хворим. Зазначається, що їх відносно небагато. У першу чергу, це дружина жителя Чернівців, яка наразі знаходиться у самоізоляції.

В самій Італії цифра заражених сягнула 2 098 осіб. З них померло 52 людини, вилікувались 83, а у критичному стані знаходяться 140 осіб. Масові заходи поступово відміняють по всьому світові, наприклад, позавчора зачинили двері Лувру, і це не паніка – просто вірус дуже контагіозний, тому при смертності приблизно у 3-3,5 відсотка COVID-2019 вражає та вбиває більшу кількість людей.

Наразі в Україні по причині виявленого захворювання в цілому ізольовано 35 людей. Задля уникнення панічних настроїв, тих, хто контактував з хворим, тримають у різних місцях. МОЗ відзвітувало, що поки ситуація знаходиться під контролем.

Коментарі