У Ватикані проведено 170 тестів на коронавірус. Виявлено шість позитивних. Папа Франциск та його найближчі співробітники поза списком інфікованих. 

“Наразі від Covid-19 серед працівників Священного Престолу та громадян міста-держави Ватикан постраждало шість осіб. Я можу підтвердити, що ні Святий Отець, ні його найближчі співробітники не є інфікованими”. Про це повідомив директор прес-служби Ватикану Маттео Бруні.

Бруні пояснив, що після того, як у Ватикані виявили два нові випадки інфікованих коронавірусом, які додалися до чотирьох попередніх, “прийняті відповідні заходи по санітарній обробці та проведено нові тести, разом із попередніми понад 170, на працівників Святого Престолу  і жителів Домуса. Всі останні тести показали негативні результати”.

Однак останніми днями, за словами директора прес-служби Ватикану, – в рамках перевірок, проведених Управлінням охорони здоров’я та гігієни міста Ватикану, відповідно до директив про надзвичайні ситуації з коронавірусом, виявлено ще одну позитивну особу. Інфікований є посадовою особою Державного секретаріату, що проживає в Санта-Марті. Після виявлення симптомів Covid-19 його ізольовано. На даний момент його стан здоров’я не представляє особливої ​​загрози, але в якості запобіжного заходу інфікованого госпіталізували до Римської лікарні під спостереження в тісному контакті з органами управління охорони здоров’я та гігієни”.

Після виявлення позитивного випадку “були вжиті заходи відповідно до передбачених протоколів охорони здоров’я як щодо санітарії навколишнього середовища, робочого місця та місця проживання інфікованої особи, так і щодо виявлення контактів, здійснених нею за дні, що передували тесту. Органи охорони здоров’я провели тести осіб, які тісніше контактували з виявленим позитивним. Результати підтвердили відсутність інших позитивних випадків серед тих, хто проживає в Casa Santa Marta та ще одного позитивного серед працівників Святого Престолу, який найтісніше контактував із інфікованим”.

Коментарі