Мрія про найвідомішу в світі школу магії та чаклунства Гаррі Поттера в столиці П’ємонте може стати реальністю. Тоді черга на відвідування замку Хогвартс була б нескінченною: шанувальників у хлопчика-фокусника – нечисленна кількість. Адже фантастичні романи Джоан К. Роулінг про чарівників-героїв не лише видані і перевидані величезними накладами, а й відтворені у кіноверсії. 

Якщо насправді потяга Гаррі Поттера, який відправляється з Генуї, виявилося недостатньо, шанувальники серіалу зможуть радіти новині про можливе відкриття замку Хогвартс у Турині. 

Проект про школу магії та чаклунства представлений Туринською торгово-промисловою палатою. У даний час разом із Фондом Фіцкарральдо здійснюється його оцінка для діяльності П’ємонтської культурної обсерваторії.

Школа магії та чаклунства Гаррі Поттера могла б оселитися у Великих ремонтних майстернях – величезному промисловому комплексі кінця ХІХ століття. Майстерні завжди вважалися досконалими у галузі обслуговування залізничних вагонів та локомотивів. І саме тут повинна народитися магічна школа найвідомішого в світі чарівника.

А зальноіталійський замок Хогвартс зробив би п’ємонтівський Турин ідеальним місцем зустрічі всіх любителів фантастичних серіалів.

Якщо ідея проекту стане реальністю, це принесе величезний успіх: заходи, присвячені магії викликають неабиякий інтерес і збирають тисячі людей з усього світу. 

Минулого року Турин, з нагоди Нового року, перетворив свої вулиці та пам’ятки історії і культури на справжній світ фантазії. Чарівні мистецькі майстерні, шоу та казки з фантастичних історій: столиця П’ємонте має всі повноваження для створення замку Хогвартса – резиденції Гаррі Поттера.

Коментарі