У Турині з’явився перший паб, де можна не лише випити пива, а й поговорити про Ісуса.

Проект організовано університетською пасторальною асоціацією студентів. Його мета – говорити про теологію та релігію поза традиційними місцями, такими як церкви та семінарії. 

“Богословський паб” – спроба привести молодих людей до віри, попиваючи пиво. 

Студенти університету вирішили дотримуватися слів папи Франциска, який пропонує залишити звичне середовище, куди голос молоді не надходить. Невідомо, чи саме це він мав на увазі, однак “Богословський паб” запрацював у центрі Турину, у пабі Макгіллікудді. 

«Богословський паб» –  лише один із заходів, організованих студентською асоціацією, яка намагається щороку виводити релігійну дискусію зі звичних релігійних місць.

“Богословському пабу” передував схожий захід із кавою у Пізі. Там містом запустили Апекафе – транспортний засіб, за допомогою якого представники молодіжного душпастирського колективу пересувалися міськими університетами, пропонуючи безкоштовну чашку кави. І, якщо співрозмовник виявляв зацікавлення, розмовляли з ним про релігію. Розмова відбувалася ненав’язливо. Дехто випивав напій навіть не довідавшись, з якою метою ним пригощали. 

Коментарі