Із правил існують винятки і, як свідчить надзвичайний життєвий випадок, іноді коронавірус здатні перемогти навіть дуже старенькі. Так, у Ріміні у жорсткій боротьбі з коронавірусом переміг 101-річний чоловік, який народився під час іспанки.

“Сьогодні вранці, – розповідає Глорія Лізі, віце-мер Ріміні, – мені повідомили новину: синьйора П. з Ріміні, визначеного як позитивний у Covid-19, після лікування, виписали з лікарні Infermi в Ріміні. Він повернувся додому”.  

Історія цього чоловіка могла б загубитися поміж історій інших стареньких, які одужали. Якби не одна особлива деталь в ній, що вирізняє його серед інших. Синьйор П. з Ріміні народився в 1919 році, під час попередньої світової пандемії – іспанки. У віці 101 рік захворів під час пандемії коронавірусу. І зумів перемогти небезпечну хворобу, яка для його численних співвітчизників має летальні наслідки. 

Іспанський грип, інакше відомий як великий іспанський грип або іспанка -смертельна пандемія грипу, яка в 1918–1920 рр. вбила десятки мільйонів людей у ​​всьому світі. За оцінками фахівців, італійських жертв було щонайменше 600 000.

У той час як у Ріміні радіють маленькій перемозі над коронавірусом старенького містянина, президент регіону Ломбардія Аттіліо Фонтана висловив хвилювання щодо зростання нових випадків інфікування. Вчора кількість інфікованих коронавірусом у головному північному регіоні Італії збільшилася на 2500.

“Наразі не зроблений аналіз, які райони найбільше постраждали “, – зазначив Фонтана.

Насправді 24 березня в Ломбардії було ще 1942 позитивних, а 25 березня – 1643 нових.  Отже, сьогодні це було б найбільше зростання з 21 березня, коли в регіоні зафіксовано на 2351 більше позитивних випадків Covid-19, ніж напередодні.

Фонтана повідомив, що в Ломбардія – регіон, який зробив найбільшу кількість тампонів.

Коментарі