Транспортна система неможлива без аварій, причому це стосується не тільки автомобілів, кораблів або літаків, але і потягів. Нещодавно, а саме – у вівторок, 14 січня, прикрий випадок стався у метро Неаполя – там зранку зіткнулося три потяги, один з яких, на щастя, був без пасажирів. В результаті аварії 13 людей отримали поранення, п’ятьох з них було госпіталізовано у місцеві лікарні з травмами різного ступеню важкості.

Для організації евакуації постраждалих закрили три найближчі станції, повідомляє портал видання Il Mattino. За попередніми даними, інцидент стався на першій лінії метрополітену між станціями Piscinola і Colli Aminei. Машиніст одного з потягів, який в’їжджав на платформу, не впорався з керуванням і вдарив інший локомотив ззаду. У ньому якраз було багато пасажирів – саме серед них і є постраждалі. Пізніше, так би мовити, за компанію, в них в‘їхав ще й третій залізничний склад. Скоріше всього, причиною аварії стала помилка одного з машиністів або диспетчерів.

Посольство України в Італії повідомило, що українці при зіткненні потягів у неапольському метрополітені не постраждали. Тим часом рух на лінії метро, де сталася аварія, припинено. У зв’язку з цим в підземці, звичайно, накопичилося багато людей. Наразі поліція проводить розслідування інциденту.

Коментарі