Спроби нажитися на людській наївності та довірливості старі, як світ. Ось і у Мілані шахраї придумали вельми оригінальну схему незаконного збирання коштів, що вже принесла спритникам чималі прибутки. Прогнозовано, оборудка проста, як все геніальне.

Суть ось у чому: невідомі залишають фальшиві квитанції на лобовому склі автомобілів з вимогою відправити 175 євро на вказаний поштовий рахунок. В основному водіїв «карають» за неправильну парковку, повідомляє Silenzi e Falsita.

Місцева поліція вже попередила громадян про шахрайство, опублікувавши пост на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі. У повідомленні сказано, що на деяких автомобілях були виявлені штрафи, як на фотографії, доданій до цього матеріалу. Але карабінери наголошують – це не покарання, що накладаються компетентними співробітниками, а звичайнісінький зухвалий обман. Поліцейські просять італійців повідомляти про кожен такий випадок та приносити на ділянки квитанції, схожі на ці.

Оскільки багато автомобілістів вже попалися на нехитрий прийом шахраїв, правоохоронці просять громадян і туристів зберігати пильність. Добре, якщо певна частина містян все ж моніторить повідомлення на сайті міланської поліції – інші ж продовжать платити по липовим квитанціям та сприяти збагаченню злодіїв.

Коментарі