З 13 по 17 листопада у Мілан повертається велике книжкове свято Milano Book City.

На ці дні заплановано 1500 книжкових заходів, у яких задіяні, зокрема, видавці, продавці книг, бібліотекарі, автори, ілюстратори, блогери, студенти, професори.  

Восьмий раз Milano Book City організовує численні відкриті заходи для читачів різного віку. Проте, насамперед, подія орієнтована на молодих людей, для них спеціально облаштують BookcityYoung. 

Заходи проходитимуть у різних міських локаціях і охоплять весь Мілан. Зустрічі, діалоги, вистави, виставки і лабораторії відбудуться у театрах, музеях, університетах, бібліотеках і навіть в’язницях, лікарнях, волонтерських будинках та будинках асоціацій. Це ще один привід підтвердити важливість книги та читання у сучасній культурі та спілкуванні.  

На цьогорічний Milano Book City прибуде багато іноземних авторів. Серед них двоє володарів Нобелівської премії Воле Соїнка (Wole Soyinka) та Святлана Алексєвич (Svjatlana Aleksievič). Романіст Фернандо Арамбуру (Fernando Aramburu) увечері 13 листопада, у Театрі Даль Верме, отримає нагороду від міського голови Мілана.

Крім того, пройде перший етап Турне дружби (який вибрав Мілан як вихідний пункт, перш ніж торкнутися Мадрида, Берліна та Парижа) з чотирма британськими авторами, такими як Лі Чайлд (Lee Child), Кен Фоллетт (Ken Follett), Кейт Мосс (Kate Mosse )та Джоджо Моєс (Jojo Moyes).

Свято відбувається за підтримки Департаменту культури Міланського муніципалітету та Асоціації BOOKCITY MILAN, яку складають Фонд видання Corriere della Sera, Фонд Жанжакомо Фельтрінеллі, Фонд Умберто та Елізабетти Маурі та Фонд Арнольдо та Альберто Мондадорі (FondazioneCorriere della Sera, Fondazione Giangiacomo Feltrinelli, Fondazione Umberto e Elisabetta Mauri e Fondazione Arnoldo e Alberto Mondadori).