Коронавірус, що вчора неабияк налякав італійців, поки оминув благословенну країну – у співачки, яка нещодавно прилетіла з Уханю та звернулася з лихоманкою і кашлем до відділення швидкої допомоги, страшна хвороба, на щастя, не підтвердилася.

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли, що випадок здався медикам доволі підозрілим, тому жінку терміново ушпиталили. Після взяття всіх необхідних проб та відправлення аналізів до Риму сьогодні прийшла відповідь – це не коронавірус. Тим не менше жінка досі знаходиться під наглядом лікарів та проходить додаткові обстеження. Ймовірно, у сеньйори звичайний грип.

2019-nCoV становить серйозну небезпеку для планети, оскільки людство з ним стикнулося вперше і поки що проти вірусу використовують лише симптоматичне лікування. Специфічних медикаментів та вакцини від даної хвороби наразі не існує. Але розробки вже ведуться – до червня-липня планується ввести у обіг нову вакцину, що зможе захистити тих, хто ще не потрапив у лапи вірусу.

Згідно останнім даним Державного комітету з питань охорони здоров’я КНР, на нинішній час кількість хворих перевищила 600 чоловік, а летальних випадків налічується 18. Раніше вважалося, що перші жертви вірусу мали відношення до рибного ринку в Ухані. Але його закриття проблему не вирішило – зараз відомо, що хвороба передається не через продукти, а від людини до людини.

Коментарі