Вчора, 13 березня, у лікарні міста К’ярі померла громадянка України Раїса Малишева. Жінка 1954 року народження знаходилася на теренах Італії на законних підставах: оформивши всі належні документи вона довгий час працювала у провінції Брешіа.

Достеменно відомо, що госпіталізували українку ще восьмого березня з загостренням серцево-судинної недуги. Хвора почувалася зле, тому було прийнято таке рішення. Підозра на COVID-19 виникла відразу, але точний діагноз лікарі поставили лише 12-го. Раїса Малишева весь цей час знаходилася у реанімації у вкрай важкому стані, але медпрацівникам врятувати її так і не вдалося – вчора 65-річна жінка померла.

Взагалі п’ятниця, 13 березня, виявилася для Італії дуже важкою – за добу в країні зафіксовано рекордна кількість заражень та смертей. Зараз на Апеннінському півострові нараховується 17 660 хворих, з яких 1 439 вже виписані з госпіталів, а 1 266 осіб померли (це на 250 людей більше, ніж день тому). Розрив між показниками смертності та одужання досі залишається доволі невеликим. Найбільша кількість інфікованих з’явилася у Ломбардії – за день хворих збільшилося на 836 осіб. У цій же області найвища смертність – 146 людей за добу.

Коментарі