Правильні рішення краще приймати, починаючи з якоїсь видатної дати, то чому не з Різдва? Саме так вирішили співробітники асоціації «зелених» Італії, тому виклали поради жителям Землі, стосовно того, що краще споживати у святкові дні і не тільки.

Девіз кампанії: «Менше м’яса, більше органічних овочів та риби!». «Зелені» запевняють – на різдвяних столах учасників асоціації завжди превалюють страви з сезонної риби, адже Середземномор’я – найбільш риболовецький регіон світу. Від вугра прихильники здорової їжі та правильного меню у буквальному сенсі сахаються, бо істота занесена у Червону книгу як вимираючий вид. Разом з ним у списку знаходяться риба-меч, хек та анчоуси. Заміть них «зелені» рекомендують вживати скумбрію та тунця. Також, на їх думку, без докорів сумління можна їсти мідії, устриці та середземноморські білі креветки.

Отже, найкращий подарунок, який ми могли б зробити планеті – це вегетаріанський святковий стіл, наповнений сезонними стравами, можливо, з органічними інгредієнтами. В Італії величезна кількість різноманітних овочів, таких як мангольд, римські броколі, артишоки, морква, савойська капуста, цикорій, фенхель, гриби, цибуля, ріпа, редис, селера, шпинат, чорно-білий трюфель, топінамбур, гарбуз. Саме їх треба активно включати в свій буденний та святковий раціон. Не треба забувати і про цитрусові – лимони, апельсини, а також хурму, каштани, ківі, гранати, бергамот, грейпфрути, виноград та горіхи.

А головне – треба уникати великої кількості відходів, адже планета переповнена сміттям. Зараз особливо актуальні речі (сумки, пакування та ін.), які швидко розкладаються, або легко перероблюються.

Попереду Новий рік, то чому б не скористатися розумними порадами?

Коментарі