Польова лікарня на 144 ліжок у Бергамо готова. Десять днів наполегливої ​​роботи знадобилося аби в рекордні терміни створити у Бергамо польову лікарню для пацієнтів з коронавірусом. Її вдалося облаштувати зусиллями Альпіні та всіх волонтерів з надзвичайних ситуацій. Споруда зведена на Fiera міста Оробика (як це сталося з лікарнею, створеною на Fiera в Мілані). Її передадуть у підпорядкування керівництва лікарні Папи Джованні XIII в Бергамо.

“Структура готова та обладнана для прийому медичного персоналу і пацієнтів”, – сказав президент Національної альпійської асоціації Себастьяно Фаверо. – Вона розпочалася як ідея структури з надзвичайних ситуацій на базі нашої колони. Мобільний проект був змінений в процесі, задля створення справжньої лікарні з 72 місцями госпіталізації в інтенсивній терапії та такою ж кількістю у низькоінтенсивних умовах”.  

За словами Фаверо, волонтери “зробили маленьке диво”, працюючи цілодобово. “Майстри-добровольці бігали сотнями  щоб допомогти “, – зазначив він. Очільник Національної альпійської асоціації також звернувся з подякою до Ломбардії, “яка доручила нам цю місію. Я дякую президенту Фонтані, який відвідав нас та міському голові Бергамо Джорджіо Горі, який підтримав цю ініціативу з першого моменту”.

Джорджіо Горі навзаєм подякував і зауважив, що новостворена польова лікарня запрацює негайно, без жодної інавгурації. Це рішення перший громадянин Бергамо прийняв після того, що відбулося на Fiera di Milano, де збиралися журналісти на прес-конференцію, організовану Фонтаною. 

Повідомлення про відкриття лікарні надійшло від мера Бергамо вчора ввечері, в середу, 1 квітня, у Twitter: “Між цим вечором та завтра також буде закінчена польова лікарня Бергамо, побудована за десять днів Альпіні та добровольцями, – написав він. Я пропоную не робити жодної інавгурації. Передача, благословення і вперед. З величезною подякою тим, хто працював над її створенням”.

Коментарі