Популярний американський мережевий ресурс TripAdvisor, на якому мандрівники з усього світу пишуть рецензії про готелі, b&b, ресторани та цікаві місця, визначив найвідвідуваніші пам’ятники. 

На основі бронювань, отриманих його користувачами, портал склав рейтинг найпопулярніших напрямків у 2019 році. Італія займає першу і десяту позиції і музеї Ватикану також на подіумі. 

Другий рік поспіль римський Колізей підтверджує найбільш відвідувану визначну пам’ятку у світі. У топ-десятку, складену порталом, потрапили також венеційська площа Святого Марка та музеї Ватикану.

Амфітеатр Capitoline, побудований для розміщення п’ятдесяти тисяч людей, є найбільш броньованою пам’яткою мандрівників, які користуються TripAdvisor

Опустившись на одну позицію з минулорічного рейтингу, у десятці лідерів залишаються також музеї Ватикану. 

Справжньою перлиною візиту, очевидно, є Сикстинська каплиця, всередині якої розміщені фрески Мікеланджело Буонарроті, що покривають склепіння та задню стіну Страшним судом.

А закриває рейтинг площа Сан-Марко у Венеції. Квитки на пропуск доступні на TripAdvisor, щоб помилуватися двома основними визначними пам’ятками площі: Палацом Дожів та базилікою Святого Марка. Щоправда, після багаторазових затоплень Венеції наприкінці цього року бажаючих відвідати місто гондол поменшало. 

Коментарі