Кабінет міністрів України зібрав екстрену нараду у зв’язку з ситуацією, пов’язаною із захворюванням новим типом інфекції COVID-19 по всій планеті та, зокрема, в Італії. У результаті Міністерству інфраструктури спільно з Міністерствами охорони здоров’я, закордонних та внутрішніх справ було доручено здійснити невідкладну евакуацію громадян України з Італії.

Про це 14 березня повідомили в прес-службі українського уряду.

Також на нараді обговорювалася процедура евакуації громадян. Митна служба України повинна оперативно оформити вантаж членів екіпажу і пасажирів літака, на якому буде проходити евакуація українців. Контроль при перетині кордону буде здійснювати Державна прикордонна служба України.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський у телевізійному форматі звернувся до співвітчизників у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу. Зеленський закликав співгромадян, які перебувають за кордоном «у приватному порядку», повернутися на Україну протягом трьох днів, оскільки держава планує перервати регулярне авіаційне сполучення. Жорсткі заходи викликані не тільки ситуацією у світі, але й першою зафіксованою смертю від COVID-19 на теренах України.

Коментарі