18 лютого в Мілані відкриється і продовжиться включно до 24 лютого Тиждень моди осінь-зима 2020/2021. Тиждень моди – одна з найвідоміших та найпопулярніших подій міста. У рамках заходу заплановано 56 модних показів осінь-зима 2020/21, 96 презентацій, у т.ч. презентації 5 угорських брендів, 5 африканських брендів та 8 китайсько-італійських груп Fashion Chic. Передбачено також 34 спеціальних заходи мистецтва, моди та культури.

У перший вечір Тижня моди буде представлена ​​кампанія “Китай, ми з тобою” (“China, we are with you”), створена Національною палатою італійської моди з метою побудови моста між Італією та азіатським гігантом. Відбудеться пряма трансляція Міланського тижня моди до Китаю, сигналізуючи таким чином підтримку та близькість у цей надзвичайно складний для Піднебесної період. Така собі протиотрута проти Коронавірусу (Covid 19), який у першому кварталі 2020 року призвів до зниження продажів на 1,8% і став причиною того, що в Міланському тижні моди осінь-зима 2020/2021 не беруть участь близько тисячі покупців і журналістів. Така ж доля стосується й вже підписаних стилістів. Ініціатива Національної палати італійської моди дозволить 8 китайським дизайнерам китайсько-італійської моди Town від Chic групи  представити свої колекції в Fashion Hub. Вони візьмуть участь віддалено, завдяки прямим трансляціям та спеціальному контенту. І лише один із них буде фізично присутній на заході MFW та десятому випуску ринку Fashion Hub.

У рамках Міланського тижня моди осінь-зима 2020/2021 відкриються дві виставки моди: 20 лютого – “Пам’ятки – про моду в цьому тисячолітті”, офіційна виставка CNMI, куратор якої – Марія Луїза Фріса, створена у співпраці з музеєм Poldi Pezzoli. Друга виставка – “Хеймат. Почуття приналежності” присвячена німецькому фотографу моди Пітеру Ліндбергу. Експонуватиметься близько 70 фотографій фотохудожника, який помер восени минулого року, серед них – багато неопублікованих. Експозиція відкриється спеціальним попереднім переглядом 21 лютого і для публіки 22 лютого в Armani/Silos.

Культурно-мистецькі заходи стануть гармонійною частиною програми Міланського тижня моди осінь-зима 2020/2021. До слова, про моду та мистецтво – Тосканський шкіряний консорціум представить огляд досконалості, яка обертається навколо цього матеріалу не лише в підошвах, а й в творах італійського письменника-коміка та артиста Міло Манари, відтворених на шкірі. А шкіряну гітару разом із Фабріціо Моро підписав Ермал Мета, переможець Санремо 2018.

Коментарі