Нова доба, 22 березня 2020 року, вкотре  почалася з неприємної новини – на сьогодні у світі на COVID-19 захворіло 304 336 людей. Зокрема, у Італії ця цифра наблизилася до 53 578 осіб. За добу на Апеннінах померло більше 700 людей. Наразі це самий високий показник за весь час пандемії, заявив Анджело Борреллі. Загальна кількість жертв сягнула 4 825. 

За період пандемії багато знаменитостей, селебрітіз та впливових людей з політичного бомонду особисто відчули атаку COVID-19. Ось і вчора у своєму Твіттер-акаунті аргентинський футболіст Пауло Дібала, який виступав за туринський «Ювентус», розповів громаді, що теж заразився коронавірусом. Причому захворів він разом зі своєю дівчиною Оріаною. На команді цей факт поки що ніяк не позначився, бо ще 12 березня вона у повному складі відбула на карантин. Хоча, не виключено, що хворих у колективі побільшає. 

Поки що Дібала заявляє, що він та його дівчина відчувають себе добре, але всі знають, наскільки підступною є коронавірусна інфекція. Бувають випадки, коли людину навіть виписують з клініки, але вже вночі її знову доправляють до шпиталю, де вона помирає. Тому поспішні висновки дуже згубні та небезпечні у випадку з непередбачуваним та агресивним COVID-19.