В Римі знову стався прикрий інцидент за участю громадян Італії та КНР, який було знято одним з очевидців. Ганебний ролик швидко поширився Мережею. Поліція затримала одного з підлітків, що переслідували і ображали групу китайців, звинувачуючи їх у поширенні коронавірусу.

Інцидент стався в неділю ввечері в столичному районі Тусколано. «Це ви принесли сюди коронавірус! Забирайтеся звідси!» – кричали здичавілі підлітки, поливаючи вихідців з Китаю брудною лайкою. Невідомо, чим би закінчилася сутичка, якби за азіатів не заступилися перехожі. На місце НП прибули поліцейські, які затримали 15-річного хулігана з розбитою скляною пляшкою в руці. Двоє його приятелів зникли з місця події.

Вихідці з Китаю не стали подавати заяву до поліції, але проти затриманого підлітка все одно офіційно висунуті звинувачення в образах і погрозах з обтяжуючими обставинами, оскільки нападок зазнала вагітна дівчина з КНР. Вона відчула себе погано і була доставлена в лікарню.

Інцидент в Тусколано обурив багатьох жителів італійської столиці, які наразі активно діляться своїми почуттями в соцмережах. Багато хто вважає випадок плодом расизму та невігластва.

Юридичний представник китайської громади Риму Янг Діші висловив подив у зв’язку з тим, що сталося, тому що римляни зазвичай проявляли гостинність по відношенню до китайських громадян. Чутки про напади на китайців у зв’язку з поширенням коронавірусу вже кілька разів з’являлися в Італії, проте вони не були настільки кричущими.

Тривога, звичайно, штовхає людей на імпульсивні вчинки, але завжди треба залишатися людиною. Напади зграями все ж більше притаманні диким тваринам.

Коментарі