Загальновідомий факт – щорічно у останній тиждень листопада реальні та віртуальні маркети відкривають двері ширше, бо підходить бажана і очікувана Чорна п’ятниця. У цей день знижки на європейських цінниках досягають максимальних позначок, як і шкала кров’яного тиску деяких жителів міст, що у буквальному сенсі полюють за товарами по акції.

А от співробітники компанії Amazon не розділяють масового ажіотажу та радісного передчуття – вони вирішили провести масштабний страйк безпосередньо напередодні знакового дня розпродажу. Заявлено, що захід почнеться 27 листопада у Туріні та Кунео, і буде продовжуватися біля 16 годин поспіль. Чому робітники знаної на весь світ компанії міліардера Джеффрі Безоса вирішили висловити обурення саме зараз? Відповідь очевидна – ефект від страйку перед початком акцій буде більш значущий та приверне увагу суспільства до проблем колективу компанії.

У чому ж полягає причина, по якій організовано вказаний захід, і на чому хочуть наголосити страйкарі? Загалом все йде, згідно з класичним сценарієм: робітники логістичних центрів Amazon обурені ставленням керівництва до складання контрактів і вимагають більш сприятливих умов співробітництва та підвищення зарплатні. Також вони хочуть позбавитися від виснажливих навантажень та бажають, щоб керівництво приділяло більше уваги безпеці праці.

Натомість керівництво Amazon вважає подібні претензії недоречними, оскільки, на їхню думку, умови і зарплатня робітників логістичних центрів – більш ніж достойна.

Коментарі