Сьогодні, 27 березня, о 18 год. вечора за римським часом, перед порожньою площею Святого Петра у Ватикані Папа Римський проведе богослужіння. Відбудеться благословення Пресвятими Дарами. Крім того, Папа здійснить особливе Євхаристійне Благословення “Urbi et Orbi” (“Місту і світу”) з можливістю отримати повний відпуст. 

Благословення “Urbi et Orbi” зазвичай уділяється під час Різдва, Великодня та обрання нового папи як перше благословення для світу. А повний відпуст можна отримати під час Таїнства Сповіді та Причастя. Однак у надзвичайній ситуації він поширюється на всіх, хто стежить за Літургією у прямому ефірі. 

“Ми хочемо відповісти на пандемію вірусу вселенською молитвою”, – говориться у прес-релізі, поширеному прес-службою Ватикану. 

Згідно з намірами папи Франциска щодо особливої молитви за подолання пандемії коронавірусу, у прямому ефірі до неї зможуть духовно приєднатися всі бажаючі. Навіть люди з порушеннями комунікації та слуху.

Як повідомляють новини радіо Ватикану, крім традиційної прямої теле- та радіо трансляції на 8 мовах (італійська, англійська, французька, іспанська, португальська, німецька, арабська та китайська), також активують виділений канал на YouTube: