Ще одна українка померла від коронавірусу в Італії. Сталося це в італійському місті Романо ді Ломбардія, повідомив у п’ятницю директор департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорєльцев.

«Вчора в лікарні міста Романо ді Ломбардія (провінція Бергамо) від COVID-19 померла громадянка України», – цитує Погорєльцева агентство УНН. Жінка була 1958 року народження. Жертва хвороби родом з Львівської області. Заробітчанка Галина працювала у державі на законних підставах. Відомо, що українка декілька діб лежала у реанімаційному блоці, але лікарі нічого зробити не змогли.

Раніше МЗС України повідомляло, що перша українська громадянка, Раїса Малишева, яка перебувала в Італії, померла в провінції Брешіа від коронавірусної інфекції.

Нагадуємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 11 березня оголосила спалах нового коронавірусу COVID-19 пандемією. Наразі у світі заражено вже 250 856 чоловік в 168 країнах, а більш 10 тисяч померли. Зокрема у Італії станом на сьогодні, 20 березня, інфіковано 41 035 осіб, з яких померло 3 405, а вилікувалося – 4 440  людей.

Коментарі