Недарма у народі кажуть: «Заміж – не напасть, аби у шлюбі не пропасти». Життя підтверджує цю мудрість дуже часто, причому приклади можна знайти у будь-яких країнах світу. Ось і у Вічному місті Римі сьогодні карабінери заарештували італійця, який проявив неабияку агресію по відношенню до дружини-росіянки.

За даними Quotidiano della Lazio, чоловік ледь не вбив свою благовірну лише через те, що вона ввімкнула у будинку батареї. Як говорить постраждала – 40-річна жінка, що побажала приховати своє ім’я, вона дуже переймалася через здоров’я тримісячної дитини, яка могла захворіти, оскільки в будинку було дуже холодно. Реакція чоловіка виявилася неадекватною: розлючений італієць – батько малюка, кинувся на росіянку і намагався її задушити. Жінку врятувала собака, яка відволікла агресора своїм гучним гавкотом. Новоспечена мати скористалася моментом, вирвалася з рук чоловіка і вчасно викликала поліцію.

Як уточнюють місцеві ЗМІ, причиною неадекватної поведінки горе-батька були довготривалі фінансові проблеми у сім’ї. Та, мабуть, не тільки це, адже за словами потерпілої, чоловік, з яким вона прожила в шлюбі близько двох років, бив її навіть під час вагітності. Росіянка не зверталася до правоохоронних органів, оскільки агресор залякав її погрозами відібрати маленького сина.

На жаль, буває й так – нехай сова, аби з іншого села…

Коментарі