У знаному італійському регіоні – мальовничій Тоскані, нещодавно сталася резонансна подія: дикі свині, яких повно у тамтешніх лісах, самостійно виявили схованку наркоділків. Причому не просто знайшли, а й знищили її. Зловмисники, мабуть, гадали, що закопуючи у глухому лісі пакети з зіллям вартістю біля 17 тис. фунтів, вони на 100 % убезпечать себе від викриття і збережуть кокаїн неушкодженим. Але раптово у плани втрутилося стадо диких свиней, що мирно прогулювалося у своїх справах.

Тварини не тільки викрили та розрили схованку, але й пошкодили цілісність пакування та з апетитом з`їли злочинний товар. Як про це дізналися поліцейські? Дуже просто – вони випадково прослухали телефонну розмову ділків, які від усієї душі посилали ненажерливим вепрам прокльони та погрози.
На небезпечну знахідку свині наткнулися у долині Валь-ді-К`яна, чим допомогли поліції знешкодити банду, за якою увесь відділок полював біля семи місяців. Бандити торгували смертоносним зіллям у нічних клубах та на дискотеках Ареццо – місцях особливого скупчення молоді. За цей період злочинці збули більше 24 кг наркотиків. Під час облави затримано три учасника угрупування, один з яких – італієць, а інші – громадяни Албанії.

Хоча на цей раз дикі свині надали істотну допомогу владним структурам, взагалі, проблема безконтрольного розплодження популяції вказаних тварин на теренах Італії все більше турбує фахівців та місцеве населення. Нерідко вухаті пустуни провокують аварії, знищують посіви та городину, що вкрай непокоїть фермерів. Після випадку з наркотиками влада замислилась: може не треба карати паць, а зрозуміти та пробачити?

Коментарі