Починаючи з 23 січня, на території римського аеропорту Ф’юмічіно встановлять спеціальний сканер. Цей прибор, протестований у МОЗ Італії, буде виміряти температуру тіла на відстані. Так званий Канал здоров’я унеможливить проходження контролю пасажирами з вираженою лихоманкою, адже без залучення техніки, візуально, визначити дійсний стан людини проблематично.

До сканування додадуть ще й обов’язкове заповнення форми з докладним маршрутом подальшого пересування пасажира на теренах Італії. Такі жорсткі міри введуть у першу чергу на рейсах з сумнозвісного Уханю.
Наразі відомо, що кількість заражених збільшилась до майже 300 чоловік, а біля тисячі лежать у китайських лікарнях під пильним наглядом медиків. Є випадки захворювання також у Тайланді та Японії.

До речі, вчені, нарешті, прояснили ситуацію з агресивним вірусом, що неабияк лякає людство. Виявилось, що це 2019-n-CoV – надзвичайно складна форма, яка викликає важкі симптоми та ускладнення, включаючи атипову пневмонію. Його аналог – вірус SARS, знову-таки родом з Китаю, що у 2002-2003 роках забрав життя біля восьмиста людей.

Зважаючи на виключну серйозність напасті, недивно, що влада Італії створює все більше рівнів захисту для своїх громадян.

Коментарі