Сьогодні у Римі вибухнув справжній скандал. Він виник у зв’язку з публічним викладенням доволі незвичної презентації однієї з шкіл Вічного міста – про це повідомляє видання Leggo. Виявляється, справа ось у чому.

Днями офіційний сайт однієї з шкіл у Римі опублікував повідомлення про розподілення учнів по різних корпусах. Все б нічого – рядове перегрупування, але таким чином дітей фактично поділили на бідних і багатих: тепер в одному з будинків будуть вчитися учні з сімей «верхнього середнього класу», а в іншому – «нижнього середнього класу». Новина блискавично розійшлася мережею, в результаті чого в Італії розгорівся грандіозний скандал. Після цього адміністрація учбового закладу повідомлення видалила. Але було запізно, народний гнів вже не зупинити – він набирає обертів.

Зокрема, міністр освіти країни Лючія Адзоліна виступила із засудженням недолугого керівництва цієї школи. Посадовець порадила адміністрації не розділяти дітей, а, навпаки, бути інклюзивними. Про це сеньйора Лючія написала в своєму акаунті Twitter. А наостанок додала, що такі публікації змушують учнів почувати неабиякий дискомфорт. Міністр підкреслила, що ніхто з дітей ні в якому разі не повинен відчувати себе скривдженим.

Незрозуміло, які магнітні шторми вплинули на дирекцію закладу, але здалеку помітно, що прийняте рішення як мінімум неадекватне та жорстоке.

Коментарі