Надзвичайну ситуацію із коронавірусом можна подолати лише спільними зусиллями. Так, Італійський Червоний Хрест відгукнувся на звернення регіону Ломбардія пожертвувати 40 респіраторів та різного обладнання для терапії боротьби з коронавірусом. 190 тисяч людей зібрали 3,8 мільйонів євро для створення нового відділення інтенсивної терапії в лікарні Сан-Раффаелє в Мілані. А для будівництва та обладнання 400 відділень реанімації на Fiera a Milano 10 мільйонів євро пожертвував Сільвіо Берлусконі.

Розпочато роботу над створенням нового відділення інтенсивної терапії на виклик надзвичайного стану коронавірусу в лікарні Сан-Раффаелє в Мілані. Його облаштовують всередині спортивної будівлі університету Vita-Salute San Raffaele. Ліжка встановлять в натяжних спорудах, присвячених спортивній діяльності. Блискавичний початок робіт, які будуть завершені в рекордні терміни, став можливим завдяки збору коштів, розпочатих К’ярою Феррагні та Fedez.  В ініціативі взяли участь понад 190 тисяч людей, а пожертви наразі становлять 3,8 мільйона євро.

Тим часом до пожертв у боротьбі з коронавірусом доєднався і Сільвіо Берлусконі. Він вирішив пожертвувати Ломбардійському регіону 10 мільйонів євро, необхідних для обладнання 400 відділень інтенсивної терапії на Fiera a Milano (або для інших надзвичайних ситуацій).

Про це повідомила Forza Italia. “Вкотре і від душі я хочу віддати щиру та емоційну подяку громадянським героям лікарень, які від лікарень до доставки продуктів працюють на передовій з півночі на південь. Ми попросили уряд надати їм набагато більшу підтримку як винагорода за понаднормовий час”, – повідомив у Twitter президент Forza Italia Сільвіо Берлусконі.

Пожертва Сільвіо Берлусконі також буде використана для будівництва 400 відділень реанімації на Fiera a Milano (або, можливо, для інших надзвичайних ситуацій).

На допомогу Берлусконі негайно відгукнувся консультант регіону Ломбардія Гідо Бертоласо, який повинен буде мати справу з будівництвом лікарні.

“Дякую президенту за цей жест любові до міста та до країни. Сума, яку ви пожертвували, необхідна для створення 400 місць інтенсивної терапії”, – зазначив Гідо Бертоласо.

“Ми будемо діяти швидко. Завдання – бути кращим, ніж китайці, – заявив президент фонду “Fiera” Енріко Пацалі, говорячи про лікарню для пацієнтів з коронавірусом, яка повинна бути створена в двох павільйонах міланського закладу регіоном Ломбардія. – Тимчасовий медичний заклад коштуватиме близько 10 мільйонів євро. Приблизно через десять днів, включаючи будівельну частину, електричні, водо- та кисневі системи розподілу, його облаштування стане можливим.  У кожному з двох колишніх павільйонів ярмарку є можливість розмістити двадцять десятимісних ліжок, загалом на 400 місць.

Простір, наданий Fondazione Fiera, павільйони 1 і 2 Portello, вже кілька років не використовуються і займають понад 20 000 квадратних метрів. Там будуть встановлені спеціально обладнані модулі / контейнери, які можуть приймати до 10 пацієнтів кожен, у тому числі чотирьох для інтенсивної терапії та шість для субінтенсивної терапії.

Президент регіону Ломбардія Аттіліо Фонтана під прес-конференції на Fiera a Milano зазначив: “У мене була зустріч з доктором Бертоласо та його техніками, є максимальна готовність для побудови цієї структури і є умови для досягнення позитивного та швидкого рішення. Це може бути орієнтиром для всієї країни”.

Фонтана підкреслив, наскільки “приватне фінансування готове покрити майже всі видатки” для лікарні.

Гідо Бертоласо, новий особистий радник Фонтани в управлінні надзвичайних ситуацій, доповнив: “Я впевнений, що нам вдасться зробити надзвичайну роботу також при співпраці національного цивільного захисту та всіх кращих сил нашої країни”.

Коментарі