Нещодавно кабінет міністрів Італії подав до парламенту проект закону, згідно з яким будуть посилені санкції за недотримання карантину, оскільки це наражає на небезпеку не тільки самого порушника, але й інших людей.

Передбачається, що максимальні штрафи для громадян, які перебувають на вулиці без підтвердженої поважної причини (дорога на роботу або назад, візит до лікаря, виняткові обставини) будуть збільшені з 206 до 3 000 євро.

Раніше повідомлялося, що за даними правоохоронних органів кожен 20-й громадянин, щодо якого було проведено перевірку (92 тисячі з двох мільйонів), знаходився в громадському місці без необхідності.

Як повідомлялося раніше, 22 березня прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив про припинення роботи всіх підприємств країни, крім стратегічних, а також всіх установ торгівлі, за винятком аптек і продуктових крамниць. Більше того, з 25 березня очікується призупинення роботи деяких АЗС. Таке рішення озвучили профсоюзи Італії. Воно базується на тому, що робітники цієї сфери не отримали від уряду ні санітарної, ні економічної підтримки – наголошується у заяві. Оскільки працювати у таких умовах люди відмовляються, першими почнуть зачинятися АЗС на швидкісних магістралях, а надалі – всі інші.