На сьогодні, 4 лютого 2020 року, прогнозується значне погіршення погодних умов на теренах всієї Європи. Схоже, у найближчі дні зима знову прийде до порогу італійських домівок, а також нагадає про себе мешканцям Німеччини, Швейцарії, Австрії та Франції – держав, які знаходяться поряд з величавою грядою засніжених Альп.

Шторм Ерве – так назвали стихію, принесе з собою поривчастий вітер, різке зниження температур та сильні снігопади. Особливо стихія розіграється у альпійських регіонах. Прогнозується, що на острові Корсика, пориви вітру сягатимуть швидкостей від 120 до 140 км за годину.

Метеослужби говорять про введення червоного рівня небезпеки на теренах вказаних країн. Це означає, що погодні умови можуть бути вкрай складними, спостерігатиметься наявність екстремальних атмосферних явищ, внаслідок чого можливі значні руйнування.

У зв’язку з цим громадяни повинні берегти себе, без нагальної потреби не виходити з дому та не користуватися автотранспортом. Також необхідно пам’ятати про правила безпеки – не знаходитися під деревами, коли навкруги вирує поривчастий вітер, уважно стежити, щоб не поранитися від падіння гілок, бурульок, тощо, а також бути обережними під час ожеледиці.

Коментарі