Цей злочин сколихнув тихе містечко та неабияк налякав його мешканців. Мова йде про жінку 73 років, що до певного часу мирно проживала разом з сином-інвалідом у Тревізо, по вулиці Кастелана, у будинку № 16. Але одного разу чоловік перестав з’являтися у дворі. Відразу ніхто не насторожився, адже інвалід був хворий з дитинства і рідко полишав будівлю.

Тільки через дев’ять місяців, на прохання дочки похилої жінки, поліція втрутилася у ситуацію. Занепокоєна сеньйора бідкалася, що довгий час не може зв’язатися з братом та матір’ю. Розслідування мобільної команди Тревізо, що послідувало за сигналом, виявило жахливі речі. Поліція опитала сусідів, які скаржилися на сморід, що деякий час долинав з будинку, та домоглася проникнення у помешкання. Те, що побачили карабінери, викликало шок: у спальні на ліжку лежав муміфікований труп 50-річного інваліда – сина 73-річної сеньйори.

Подія сталася у травні минулого року, але зараз розслідування кричущого випадку майже закінчено і ось які висновки зроблено. По-перше, жінку звинувачують у знущанні над трупами, тому що вона була зобов’язана поховати сина, який, ймовірно, помер уві сні. По-друге, старенькій інкримінують шахрайство проти держави, адже протягом 9 місяців вона продовжувала знімати гроші у розмірі 900 євро та користуватися пенсією своєї померлої дитини. Таким чином, сеньйора заборгувала державі близько 9 тис. євро.

Причому жінка вміло хитрувала: наприклад, бариста з китайського ресторану, який зазвичай відвідувала дама, розповідає, що сеньйора мало не щодня приходила випити кави, і зазвичай відкладала круасан, стверджуючи, що віднесе його своєму синові.

Тут навіть немає що коментувати – просто волосся стає дибки від подібного цинізму.

Коментарі