Рада міністрів Італії ухвалила рішення тимчасово закрити школи і університети по всій території країни через спалах нового типу коронавірусу, повідомляє телеканал Rainews24.

Про те, з якого числа почне діяти цей захід, не повідомляється. Раніше місцеві ЗМІ відзначали, що уряд розглядає можливість закрити школи або з четверга, або з понеділка, 9 березня.

Згідно з повідомленням телеканалу та інших італійських ЗМІ, закриття шкіл і вузів попередньо триватиме до середини березня. Також тимчасово відміняються всі без виключення масові заходи, включаючи конференції, мітинги та страйки. Під забороною поцілунки, рукостискання та обійми. Людям, старшим за 75 років, влада рекомендує не виходити з дому. Також до цих порад краще прислухатися громадянам, що мають хронічні проблеми зі здоров’ям.

Все частішими стають акти «самоізоляції» серед членів уряду. Скажімо, сьогодні до цього вдався міністр економічного розвитку Стефано Патуанеллі. Справа у тому, що він протягом 15 хвилин спілкувався з Алессандро Маттінцолі – асесором, в якого незабаром виявили COVID-2019.

Загальна кількість випадків зараження коронавірусом в Італії зросла з приблизно двох тисяч до 2502, жертвами інфекції стали 79 осіб, заявив на брифінгу у вівторок глава служби цивільної оборони Анджело Борреллі.

Коментарі