Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі може бути звільнений в разі, якщо йому не вдасться потрапити в Лігу чемпіонів за підсумками поточного сезону. Одним з можливих кандидатів на його заміну є Андрій Шевченко, який очолює збірну України.

У його запрошенні зацікавлений технічний директор клубу Паоло Мальдіні. Шевченко не має наміру переходити до активних дій в цьому напрямку раніше літа, коли пройде чемпіонат Європи. Також одним з кандидатів є Ральф Рангнік з «Лейпцига». Німецький фахівець – пріоритетний варіант для власників «Мілана».

Нагадаємо, що Шевченко виступав за «Мілан» з 1999 по 2006 рік, а також в сезоні-2008/2009. Андрій отримав свій єдиний золотий м’яч саме тоді коли виступав за міланський клуб. У складі «Мілана»  Шевченко виграв Серію А, Кубок і Суперкубок Італії, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.  Він очолює збірну України з 2016 року. Під його керівництвом «Синьо-жовтим» вдалося вийти до фінальної частини чемпіонату Європи-2020.

Ще раніше головний тренер збірної України зізнався, що мріє одного разу попрацювати в «Мілані».

«Мілан – це клуб, який є частиною мого життя. Звичайно, одного разу я хотів би тренувати міланців, тому що я дуже прив’язаний до них, до вболівальників клубу і моїм колишнім партнерам по команді. Можливо, одного разу настане моя черга тренувати Мілан», – сказав Шевченко.

Багато відомих футбольних експертів стверджують, що інформація про можливий перехід Шевченка на пост головного тренера «Мілана» має місце на життя. Справа в тому, що Шевченко дуже добре зарекомендував себе в роботі зі збірною. На нього зараз є достатній попит.

Не тільки «Мілан» розглядає Андрія Миколайовича як потенційного головного тренера відразу після закінчення Євро-2020. У кількох клубах Шевченко є в списку можливих коучів, а «Мілан»  знаходиться серед них.

Після 23 турів «Мілан» займає 10 місце в чемпіонаті Італії, маючи в активі 32 очки.

Коментарі