Жінки поступово заміняють чоловіків у багатьох життєвих сферах – вони лідирують у бізнесі, прекрасно водять авто, навіть беруть до рук зброю. Італійська мафія не стала виключенням з цієї тенденції – у певних структурах ключові місця все частіше посідають представниці слабкої статі.

Наприклад, лідеркою клана Понтічеллі стала Анна Скаралло, яка на даний час відбуває тюремний строк. Ця жінка колись зайняла насиджене місце свого чоловіка – кримінального авторитета Антоніо Д’Аміко. У легендарній Коза Нострі теж запахло жіночими парфумами – довгий час її очолює Мрія Анджела Ді Трапані, дружина холоднокровного вбивці Сальвіно Мадонії.

Коррадо де Роса – експерт у справах мафії та за сумісництвом професійний психолог, пояснює ці факти наступним чином. Жінки – не агресивні по своїй природі та ненавидять насилля, але вони дуже швидко навчаються і прекрасно розуміють закони мафії та її внутрішні важелі. Таким чином, якщо колись жіночки ховали цигарки під спідницями та займалися дрібною контрабандою, зараз вони збирають величезні суми та роздають наркотики.

Також нерідко ватажки кланів передають кермо жінкам, щоби приховати від владних структур справжніх бенефіціарів карколомних сум та вберегти майно від конфіскації.
Отож, якщо на власні очі волієте побачити явище під назвою «у шлюбі з мафією», треба терміново летіти до Італії!

Коментарі