Світ, охоплений пандемією, усіма силами намагається їй протистояти, а вчені тим часом детально вивчають вірус та збирають статистичні дані, щоби ефективніше боротися з COVID-19. Наприклад, став відомим середній вік померлих від коронавірусної інфекції. Ті, що заразилися SARS-CoV-2, на щастя, вмирають далеко не всі – у особливій групі ризику знаходяться люди приблизно 82 років. Про це пишуть СМІ з посиланням на главу інституту імені Роберта Коха в Німеччині Лотара Віланда.

Також на основі вже наявних даних середній вік зараження коронавірусом становить 45 років. При цьому найчастіше – у 57% випадків, хворіють чоловіки. Проте, Віланд зазначив, що наразі озвучені попередні дані. Остаточну статистику робити передчасно, оскільки ще не всі регіони надали дані про хворих.

Станом на 23 березня 2020 року у світі коронавірусною інфекцію захворіла 351 731 людина, зокрема у Італії цифра хворих добігла 59 138 осіб. Померло 5 476 людей, а вилікуваних вже 7 024. В цілому ситуація на планеті залишається досить важкою. США вийшли на третє місце у світі, потіснивши Іспанію. Зараз у Сполучених Штатах 35 241 заражений і вже 473 людей померло. Тож пильнуймося та тримаймося, адже після дощу обов’язково повинно виглянути сонце!