Шкільні вчителі та працівники громадського транспорту відсвяткують свято закоханих страйками.  

Вчителі страйкують у п’ятницю 14 лютого, а працівники громадського транспорту у суботу 15 лютого. Щоправда, суботній страйк пройде лише в двох регіонах Італії – Емілія-Романья та Трентіно Альто Адідже.

Шкільний страйк у п’ятницю, 14 лютого, оголосили профспілки Cub Sur, Adl Cobas, Usi Educazione та Sgb. 

Школи все ще будуть відкритими, але уроки можуть бути не гарантовані. “Протест до Дня святого Валентина” насамперед стосується вчителів, яким доведеться зіткнутися з надзвичайною конкуренцією, яка, за скаргами профспілок, надасть невелику кількість робочих місць:

“За умови понад 170 тис. строкових контрактів, передбачених у 2019/2020 навчальному році, уряд Конте хотів би вирішити питання нестабільності з конкуренцією лише на 24 тис. місць лише в середній школі”.

Жодної гарантії роботи для великої кількості викладачів, виключених із основних економічних прав, таких як виплата зарплат, оплата дозволів, 500 євро бонус навчальної картки.

“Нестабільний персонал школи (викладачі та АТА) становить величезну резервну армію з низькою вартістю, яка також корисна для негативного впливу на рівень зарплати персоналу на постійних контрактах”.

Страйк громадського транспорту в суботу 15 лютого 2020 року паралізує два італійських регіони Емілію-Романью та Трентіно-Альто-Адідже. В Емілії-Романьї відбудеться страйк громадського транспорту та страйк потягів у Трентіно-Альто-Адідже.

Страйк в Емілії оголосили профспілки Uil Trasporti, Ugl, Filt Cgil, Faisa Cisal, Fit Cisl та Ugl. Триватиме страйк 24 години і охопить усіх працівників Strat Romagna. Найбільші незручності торкнуться міста Ріміні.

Охоронні території, в яких будуть рухатися транспортні засоби передбачили наступні години: з 6.00 до 9.00 та з 13.00 до 16.00. Натомість шкільні автобуси регулярно будуть курсувати в усі проміжки часу.

У Трентіно потяги зупинятимуться лише на годину, з 2.00 до 3.00. Страйкуватимуть профспілкові категорії: Osp Fit-Cisl / Uilt-Uil / OrsaFerrovie + RSU.

Коментарі