Санта Клаус тікає з Мілану – таку сумну новину повідомили на своїй сторінці у «Фейсбуці» організатори різдвяного містечка на іподромі Сан-Сіро. Цікаво, що відразу після відкриття, цю святкову локацію чомусь не вподобали ні місцеві жителі, ні гості даного регіону Ломбардії.

Тематичне селище позиціонувалося як острівець дитячих мрій, казковий світ невимовної краси та найбільший різдвяний парк у Європі, але закінчилося все безславно – від завтра, 24 грудня, локація припиняє свою діяльність.

Зокрема, у пості, який обурені та засмучені організатори «Мрії про Різдво» виклали у Facebook, говорилося про наступне: постійні нападки з боку ЗМІ та пересічних громадян, а також ініційовані невідомо ким прокурорські перевірки та затримання, викликали хвилю негативу з боку відвідувачів та різко скоротили продаж квитків. В зв’язку з цим утримання та обслуговування містечка стало нерентабельним, тому завтра, о 18.00, Санта поїде геть з негостинного міста, а територія площею 30 000 м2, наповнена атракціонами та ошатними будиночками – назавжди осиротіє.

Організатори запевнили, що повернуть квитки тим, хто купив їх заздалегідь, а також дякують людям, що позитивно оцінили містечко. Стримана подяка висловлюється і тим відвідувачам, що виступали з конструктивною критикою.

Є й ще одна причина, по якій різдвяне містечко раптово припиняє свою роботу – це зовсім не новорічна погода, а саме – постійний дощ, що провокує руйнівні потоки бруду. Словом, тематичний парк так і не завоював місто, а негода стала прикрим додатком у цій невеселій історії.

Але, як би не було, різдвяна зірка все одно засяє над Землею!

Коментарі