Опозиція Італії гаряче підтримує зусилля уряду, направлені на протидію наслідкам коронавірусу, однак вважає заходи, запропоновані парламентом, недостатніми, заявив у четвер, 12 березня, лідер «Ліги» Маттео Сальвіні.

Запропоновані урядом заборони занадто м’які, а рішення занадто половинчасті – заявив посадовець. Сальвіні вважає, що недостатньо зачинити музеї, магазини, костели, школи та університети, а також максимально скоротити суспільні контакти – в країні слід тимчасово зупинити роботу всіх підприємств, окрім стратегічних. До слова, до цього ж закликають і медики.

Чи пристане уряд на таку пропозицію – невідомо, але на даний час у країні заражено майже 12,5 тисяч громадян, з яких 827 померло. Кількість жертв пандемії за добу зросла приблизно на 30 %. Не вистачає медичного обладнання, персонал збивається з ніг, багато хто буквально живе на роботі, щоб не наражати на небезпеку рідних та близьких.

Ситуація у Італії наразі дуже схожа на ту, що була у КНР на початку розповсюдження COVID-19. Китай з недугою поступово справляється, а от інші країни його стрімко наздоганяють. Очевидно, що проблема вирішиться повністю тільки з появою дієвої вакцини та ліків від коронавірусної інфекції.

Коментарі