Рік 2020-й почався непогано, за виключенням деяких нюансів. Вчора ввечері у Римі, біля входу до музеїв Ватикану сталася неприємність – прямо на туристів впали фрагменти штукатурки та тібурського каменю, серед фахівців знаного ще як травертиновий мармур. Частини облицювання раптово відірвалися від стелі і налякали відвідувачів. Подію зафіксовано у 18.15. На місце відразу з’їхалися пожежники, загони поліцейських відділення Борго, а також сюди прибули співробітники Ватиканської інспекції.

На щастя, ніхто серйозно не постраждав, але з однією відвідувачкою знакового історичного місця стався панічний напад. Справа у тому, що 34-річна американська туристка колись значилася серед свідків моторошної катастрофи, яка сталася 11 вересня 2001 року. На її очах відбулося падіння башт-близнюків під час терористичних атак у Америці, і з тих пір жінка не сприймає жодного шуму. А означені фрагменти облицювання входу до Ватиканських музеїв якраз впали зі значним гуркотом, у результаті чого туристка з США опинилася у шоковому стані.

На даний час вказаний район тимчасово закрито задля безпеки відвідувачів. Ведуться експертні дії та плануються подальші реставраційні роботи по відновленню світової пам’ятки.

Коментарі