Новий, 2020 рік ще не настав, а у багатьох італійських містах вже готують подальшу програму розваг. Зокрема, у Мілані 3-4 січня розпочинається фестиваль місцевих делікатесів. Крім смачних страв, у рамках заходу також виступлять музичні групи Quater Malnat и Cadregas. Колективи працюватимуть без натяку на фонограму – присутні будуть насолоджуватися виключно живим звуком.

Організатори фестивалю прагнуть, щоб гості свята поринули у чарівну атмосферу старовини та скуштували класичні італійські страви, зокрема, такі як полента, оссобуко і ризотто. Наприклад, особливістю останнього блюда є його надзвичайно ніжний смак. Адже це не банальна каша, а розсипчастий рис, зварений на свіжому м’ясному бульйоні з додаванням пармезану, ріпчастої цибулі та шафрану. Рецептів цієї страви – незліченна кількість, але на фестивалі буде представлено саме ризотто по-міланські.

Щодо поленти – то це старовинна страва італійської кухні, що являє собою кашу з кукурудзяної муки, певний аналог української мамалиги. Вживати поленту можна гарячою або холодною – у такому випадку її ріжуть, як пиріг. Оссобуко – також блюдо, гідне уваги присутніх. Це запашна теляча мозкова кістка, тушкована з овочами та спеціями.

Словом, смакота неймовірна! Тому у п’ятницю та суботу, коли домашні новорічні столи збідніють стравами, фестиваль у Мілані, скоріш за все, буде користуватися немалим попитом!

Коментарі