Від учора міланські лікарі борються за життя п’ятирічної крихітки, що випала з вікна будинку по вулиці Фра Рікардо Пампурі, 12, де проживала з мамою та старшим братом. Зараз дитина знаходиться у реанімаційному відділенні, а прогнози поки що невтішні.

Подія сталася майже о п’ятій вечора у четвер. Як встановила поліція, дитина на момент падіння була у квартирі одна. Мама дівчинки, 44-річна італійка, ненадовго пішла до сусідньої школи, щоб забрати свого 9-річного сина. Дівча на той час солодко спало, але потім дитина проснулась та, ймовірно, злякалася. Тому дівчинка самотужки відчинила балкон, видерлася на парапет та випадково сягнула вниз.

Бідолаха впала з другого поверху прямісінько на припарковане авто, і ця обставина трохи врятувала положення, бо заглушила силу удару. Але все ж дівча врешті решт опинилося на асфальті. Сусід, що проходив повз, почув розпачливий плач маленької дівчинки та викликав швидку.

Зараз лікарі, які терміново провели комп’ютерну томографію та виявили пошкодження структур головного мозку, вирішують, чи починати оперативне втручання.
Прокуратура розпочала слідство у справі проти матері дитини та з’ясовує, чи відкривати кримінальне провадження щодо злочину, що трактується як залишення неповнолітньої у небезпеці.

Коментарі