Мешканцям приміської зони столиці Італії оголосили про закриття лінії Північного Риму із-за необхідності збільшення кількості робіт для обслуговування колій. Лінію закриють із наступної осені на… 15 місяців. Провінція Вітербо ризикує опинитись ізольованою. 

Залізнична лінія Roma Nord залишатиметься закритою протягом п’ятнадцяти місяців. Новина з’явилися після засідання в регіоні минулого грудня, коли пасажири передали радникові з питань мобільності Мауро Алессандрі ряд запитань.

Закриття ще не має точно визначеної дати, але вже є ймовірним в календарі на наступну осінь. Причина цього “заходу” – роботи, які повинні покращити загальний рух по залізничній лінії. Вони стосуватимуться подвоєння та модернізації існуючих трас для забезпечення більшої безпеки мандрівників. Зокрема, закриття стосуватиметься ділянки від Сакрофано (Sacrofano) до Вітербо (Viterbo), загалом приблизно 80 кілометрів. Натомість ділянка Евклід-Монтебелло (Euclide-Montebello) залишатиметься відкритою. Закриття залізничної лінії обіцяє перетворитися на жахіття для пасажирів, які приїжджають потягом з Вітербо до Риму на навчання чи на роботу.

Roma Nord – залізнична ділянка вже обтяжена затримками та скасуваннями потягів ризикує зазнати великої зупинки, що може серйозно перевантажити квадрат  столиці Верхнього Лаціо. Крім того, пасажири будуть змушені користуватися автомобілем або FL3, який курсує за маршрутом Вітербо Порта Фіорентіна (Porta Fiorentina) до Риму Остієнсе/Тібуртіна (Roma Ostiense/Tiburtina) – єдиним сполученням до столиці і вже дуже відвідуваним. Це може спричинити наслідки на лінії.

Тим часом пасажири об’єднуються задля прохання про з’єднання з Римом, без необхідності здійснювати щодня “мандрівку надії”. Кілька днів тому Комітет залізничного сполучення Північного Риму (Comitato pendolari ferrovia Roma Nord) повідомив користувачів, що “Atac оголосив про скасування понад двадцяти маршрутів міжміських та приміських”.

Коментарі