Найбільшою проблемою Італії в боротьбі з коронавірусом є те, що початково не було знайдено джерело інфекції – цей аспект і послужив причиною катастрофічного зростання кількості заражених. Про це розповів глава другої групи китайських експертів-епідеміологів, які допомагають Італії подолати атаку COVID-19, Цю Юньцін.

На думку фахівця, до нинішньої ситуації призвело те, що багато людей не проходили перевірку на наявність коронавірусу, бо в країні не вистачає реагентів і медперсоналу для проведення тестів.

Серед проблем Італії в ситуації з коронавірусною інфекцією лікар також відзначив недостатній контроль за хворими на COVID-19, які становлять небезпеку для інших.

Експерт підкреслив, що для боротьби з поширенням вірусу необхідно виявляти всіх заражених та ізолювати їх. У лікарнях, які відвідали китайські епідеміологи, в палатах часто знаходяться кілька сотень пацієнтів, а лікарі недостатньо інформовані.

Цю Юньцін висловив надію, що відвідування китайськими епідеміологами Італії допоможе їй у боротьбі з коронавірусною загрозою. Фахівці привезли з собою необхідні матеріальні засоби, а також ліки традиційної китайської медицини. У майбутньому їх діяльність буде зосереджена в районах з найбільш серйозною ситуацією.