Державний департамент США попередив своїх громадян про загрозу ісламських терактів в Італії. Такий же ж ризик існує й для чотирьох інших країн Європи.

“Терористичні групи продовжують планувати можливі напади в Італії. Терористи можуть нападати без жодних попереджень у туристичних місцях, транспортних центрах, на ринках та в торгових центрах, закладах місцевого самоврядування, готелях, клубах, ресторанах, місцях культу, парках, на великих спортивних та культурних заходах, у навчальних закладах, аеропортах та інших публічних місцях”, – повідомляє Державний департамент США. Одночасно зазначається, що це – лише попередження і жодних змін з рівнем ризику, у якому Італія перебувала досі, немає.

Рівень 2-й – це проміжний стан перед 3-м, який запрошує мандрівників призупинити переїзд у цьому пункті призначення та 1-м, спокійним. З 4-го рівня уряд США просить своїх громадян не їздити до зазначеної країни. В даний час 2-й рівень присвоєний серед інших європейських країн також Франції, Німеччині, Іспанії та Великобританії. Тому Італія – не єдина, якій загрожують напади міжнародного тероризму.

Коментарі