Сьогодні, національна асоціація захисту прав споживачів озвучила цифри, що демонструють загальні трати громадян Італії на приготування страв для Святвечора і класичного різдвяного обіду. За підрахунками цієї організації, всього з даною метою витрачено близько 2,6 млрд євро.

Якщо порівнювати цей показник з аналогічним періодом 2018 року, то італійці стали щедрішими аж на 3 %.

Згідно з вказаними цифрами, кожен з 60 млн жителів країни у середньому витратить на те, щоб накрити різдвяний стіл, 43 євро власноруч зароблених коштів. Можливо, у реальності ситуація буде дещо схожа на анекдотичну, коли один їсть м’ясо, інший – капусту, а разом вони їдять голубці. Тому не обов’язково сприймати ці підрахунки занадто буквально.

Як би не було, але дуже цікаво, які страви прикрашатимуть різдвяні столи справжніх італійців? У першу чергу, це пандоро – святковий здобний хліб, присипаний цукровою пудрою, або солодкий панеттоне з цукатами, ізюмом та мигдалем. У багатьох регіонах Італії не уявляють собі традиційного різдвяного обіду без фаршированого півника. Його зазвичай начиняють телятиною, свининою, каштанами або пармезаном. І, звичайно, стіл повинен тріщати від свіжих морепродуктів!

Щасливого Різдва!

Коментарі