Сьогодні, національна асоціація захисту прав споживачів озвучила цифри, що демонструють загальні трати громадян Італії на приготування страв для Святвечора і класичного різдвяного обіду. За підрахунками цієї організації, всього з даною метою витрачено близько 2,6 млрд євро.

Якщо порівнювати цей показник з аналогічним періодом 2018 року, то італійці стали щедрішими аж на 3 %.

Згідно з вказаними цифрами, кожен з 60 млн жителів країни у середньому витратить на те, щоб накрити різдвяний стіл, 43 євро власноруч зароблених коштів. Можливо, у реальності ситуація буде дещо схожа на анекдотичну, коли один їсть м’ясо, інший – капусту, а разом вони їдять голубці. Тому не обов’язково сприймати ці підрахунки занадто буквально.

Як би не було, але дуже цікаво, які страви прикрашатимуть різдвяні столи справжніх італійців? У першу чергу, це пандоро – святковий здобний хліб, присипаний цукровою пудрою, або солодкий панеттоне з цукатами, ізюмом та мигдалем. У багатьох регіонах Італії не уявляють собі традиційного різдвяного обіду без фаршированого півника. Його зазвичай начиняють телятиною, свининою, каштанами або пармезаном. І, звичайно, стіл повинен тріщати від свіжих морепродуктів!

Щасливого Різдва!