Вже-вже-вже! Час різдвяних ярмарків, яскравих подарунків і особливого святкового настрою прийшов!  Визначайтеся, де і куди вам хочеться потрапити і гайда вибирати дарунки собі (аякжеж, собі насамперед!), рідним і друзям. Нижче подаємо список кількох найцікавіших різдвяних ярмарків півночі та центру Італії. 

1. Одне з найкрасивіших містечок регіону Емілії Романьї Grazzano Visconti пропонує багато атракціонів для дітей і багато видовищ для усіх.

З 16 листопада до 6 січня

2. Borgo Medievale перетвориться у Чарівне село Babbo Natale, багате ідеями подарунків, та локацію смачної їжі. 

З 9 листопада до 21 грудня лише у вихідні дні, а потім, до 26 грудня кожний день. 

3. Candele a Candelara – не лише гра слів, а справжня історична подія у Borgo Marchigiano. Чотири тижні тут відбуватимуться різдвяні заходи.

23-24 листопада, 30 листопада – 1 грудня, 7-8 грудня, 14-15 грудня.

4. Усімнадцяте відбудеться свято “Nel Castello di Babbo Natale” у Montepulciano – одна з пропозицій Різдва, якого не очікуєш. 

23-24 листопада, та 1-15 грудня

5. Il Villaggio Tirolese в Arezzo – вогні, яскраві кольори і запахи Різдва.

З 16 листопада до 26 грудня 

6. Різдвяний базар у Siena має свій особливий шарм. На Пьяцца-дель-Кампо можна буде зануритися в минуле. Тут пропонуватимуть страви домашнього приготування, роботи малих і великих ремісників, гастрономічні цікавинки. 

7-8 грудня

7.  Знане своїми термальними ваннами Chianciano Terme перетвориться на Чарівне Різдво – “Un magico Natale”. Більше, ніж місяць для відвідувачів організують різноманітні заходи, ярмарки, виставки. 

З 23 листопада до 6 січня

 8. В історичному центрі Govone зберуться 100 експозиторів із різних регіонів, переважно ремісники. Вони запропонують широкий асортимент власної продукції. 

16-17, 23-24, 30 листопада 

9. La casa di Babbo Natale у Govone. Вхід платний. Тут діти можуть доставити листи ельфам, зустріти Баббо Наталє та зазнимкуватися з ним. 

1-7-8-14-15-21-22 грудня 

10. Il mercatino degli Angeli у Sordevolo в гірській місцевості регіону П’ємонте відбувається увісімнадцяте. Особливістю цього різдвяного ярмарку є бамбукові ангели – символи любові та миру. На святковому ярмарку можна і ексклюзивні подарунки придбати, і солодощами, гарячим шоколадом, смаженими каштанами та глінтвейном посмакувати. 

Коментарі